Navigator 360 SL Zobacz większe

Navigator 360 SL

Nowy produkt

Navigator 360 SL jest środkiem chwastobójczym, stosowany nalistnie, przeznaczony do zwalczania jednorocznych i wieloletnich chwastów dwuliściennych w rzepaku ozimym.

Więcej szczegółów

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!

480,00 zł brutto

Więcej informacji

Navigator 360 SL jest herbicydem zawierającym trzy substancje aktywne: aminopyralid, chlopyralid oraz pikloram. Navigator 360 SL jest herbicydem systemicznym, pobierany jest poprzez liście chwastów, a następnie szybko przemieszczany w roślinie. Pierwszym objawem działania herbicydu jest zahamowanie wzrostu, następnie chwasty ulegają deformacji, powstają chlorozy prowadzące do nekroz i zamierania. Środek najskuteczniej niszczy chwasty znajdujące się w fazie 2- 6 liści.

Chwasty wrażliwe : chaber bławatek, fiołek polny, jasnota purpurowa, mak polny, maruna bezwonna, ostrożeń polny, przytulia czepna, rumian polny, tobołki polne. Chwasty średnio wrażliwe : bodziszek drobny, gwiazdnica pospolita, komosa biała, tasznik pospolity.

Rzepak ozimy

Maksymalna dawka dla jednorazowego zastosowania: 0,3 l/ha

Zalecana dawka dla jednorazowego zastosowania: 0,3 l/ha

Termin stosowania: Opryskiwać jesienią, gdy rośliny rzepaku znajdują się w fazie 3-4 liści właściwych (BBCH 13-14), po wschodach chwastów.

Zabieg wykonać na chwasty znajdujące się w fazie liścieni do 4 liści właściwych.

Maksymalna liczba zabiegów w sezonie wegetacyjnym: 1

W przypadku wcześniejszego zaorania plantacji potraktowanej środkiem (w wyniku uszkodzenia roślin przez przymrozki, mrozy, choroby lub szkodniki) na polu tym mozna uprawiać - rzepak jary, gorczycę, kapustę z rozsady, zboża lub kukurydzę, jednak nie wcześniej niż po jednym miesiącu od zastosowania środka i po wykonaniu orki.

ETYKIETA

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Navigator 360 SL

Navigator 360 SL

Navigator 360 SL jest środkiem chwastobójczym, stosowany nalistnie, przeznaczony do zwalczania jednorocznych i wieloletnich chwastów dwuliściennych w rzepaku ozimym.

Produkty powiązane

projekt i realizacja: amill.pl