O firmie

Witamy serdecznie w naszym sklepie internetowym opryskiwanie.pl. Naszą misją jest profesjonalna pomoc w prowadzeniu gospodarstwa rolnego oraz ogrodu. Proponujemy Państwu fachowe doradztwo i dostawę wysokiej jakości środków ochrony roślin. W naszej ofercie posiadamy również materiał siewny, nawozy dolistne, opryskiwacze oraz inny sprzęt ogrodniczy.

W branży rolniczej działamy od 1993 roku - wtedy powstał nasz pierwszy sklep stacjonarny. Od tamtego momentu stale podnosimy swoje kwalifikacje, aby jak najlepiej pomóc w wyborze odpowiednich środków ochrony roślin. Przez szereg lat współpracy z rolnikami i ogrodnikami nauczyliśmy się badać zapotrzebowanie roślin na ochronę chemiczną i prawidłowo na nie odpowiadać. Ponadto od 2005 roku prowadzimy 5-hektarowe gospodarstwo doświadczalne. Wykonujemy testy środków ochrony roślin oraz nawozów dolistnych, a uzyskaną wiedzę przekazujemy naszym klientom.

Uprawa i pielęgnacja roślin wymaga stałego zaangażowania oraz poszerzania fachowej wiedzy. Jako sklep specjalistyczny oferujemy Państwu wsparcie - tak aby właściwie dobrane środki ochrony roślin wpłynęły na wzrost wielkości i jakości osiąganych plonów.

Pomożemy w:

  • zapobieganiu występowania i zwalczaniu chwastów

  • zwalczaniu szkodników

  • przeciwdziałaniu i zwalczaniu chorób grzybowych

  • biostymulacji i pobudzeniu wzrostu

  • uzupełnieniu niedoborów składników odżywczych

Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i życzymy udanych zakupów.

Zespół

opryskiwanie.pl


projekt i realizacja: amill.pl